Ekonomi

Bill Rhodes, Regions Financial yönetim kuruluna atandı

BIRMINGHAM, Ala. – Regions Financial Corp. (NYSE:RF) bugün eski AutoZone Başkanı ve CEO’su Bill Rhodes’un 1 Mart 2024’ten itibaren her iki Regions Financial Corp. olarak görev yapacağını ve yönetim konseylerine katılacağını duyurdu. bağlı kuruluşu Bölgeler Bankası’nın. Rhodes, şu anda İcra Komitesi Lideri olarak görev yaptığı AutoZone’daki 18 yıllık başarılı liderliğinden zengin bir deneyim getiriyor.

Rhodes’un AutoZone’daki kariyeri yaklaşık otuz yıla yayıldı ve bu süre zarfında gelirlerin üç katına çıkarılması ve mağaza sayısının ikiye katlanması da dahil olmak üzere önemli şirket büyümesini yönetti. AutoZone’daki görev süresi, stratejik liderlik ve Regions’ın paydaş değeri ve kurumsal yönetim taahhüdüyle uyumlu müşteri hizmetlerine odaklanma ile belirlendi.

Regions Financial Corp. ve Regions Bank Başkanı Charles McCrary, Rhodes’un stratejik liderliğini ve olumlu müşteri deneyimlerini dengeli bir şekilde yaratmasını, onu şirket kültürüne ideal bir uyum sağlayan nitelikler olarak vurguladı.

Martin Tennessee Üniversitesi ve Memphis Üniversitesi mezunu olan Rhodes, Memphis topluluğunun ayrılmaz bir parçasıdır ve çeşitli endüstrilere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara katkıda bulunur. Rhodes, Bölgeler Yönetim Kurulu’na katıldıktan sonra Kontrol Komitesi ile Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları Komitesi’nde görev yapacak.

Rhodes’un atanmasıyla Bölgeler Kurulu üye sayısı 15’e yükseldi ve bu, şirketin güçlü yönetişim ilkelerini ve çeşitlilik içeren ve deneyimli bir yönetim kurulunu sürdürme çabalarının bir parçası oldu.

Regions Financial Corporation, Güney, Ortabatı ve Teksas’ta 152 milyar dolarlık varlıkla faaliyet gösteriyor ve çok çeşitli bankacılık, varlık yönetimi ve ipotek hizmetleri sunuyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

kesaphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu