Yaşam

BMI ilk mezunlarını verdi

Eğitim programları düzenleyen Business Management Institute (BMI) Business School ise Paris Sorbonne Üniversitesi, Türkiye’de ilk defa 2022’de başlattıkları International Executive MBA Programı’nın ilk mezunlarını verdi. Uluslararası işletme yüksek lisans programına katılanlar, 18 aylık eğitimlerini tamamlayarak geçtiğimiz günlerde Paris Sorbonne Üniversitesi’ndeki mezuniyet töreninde M2 diplomalarını aldı.

Mezuniyet törenine katılan BMI Business School İstanbul Genel Müdürü Hasan Altunkaya, konuya dair “İlk mezun sınıfımızın başarılarını kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu dönüm noktası, üst düzey yönetici eğitimi sunma ve küresel iş liderleri yetiştirme konusundaki kararlılığımızı ortaya koyuyor. IAE Paris Sorbonne Business School ile olan ortaklığımız, bu dünya çapındaki programı İstanbul’a getirmemizde çok önemli bir rol oynadı. Eğitimimize katılacak gelecekte dönemdeki grupları ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” açıklamasında bulunurken program hakkında da bilgiler paylaştı.

BMI’nın gerçekleştirdiği programın ilk mezun grubunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden ve sektörlerden üst düzey yöneticiler yer aldı. 16 yıllık profesyonel deneyime sahip olan katılımcıların yaş ortalaması 39 olarak ölçüldü. Bu bulgu, özellikle orta ve üst düzey yöneticiler için hazırlanan eğitim programının doğru bir katılımcı kitlesi ile buluşturulduğunu gösteriyor.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu