Haber

Çekilişe katılmak için uzun kuyruklar oluşturdular.

Çekilişe katılmak için uzun kuyruklar oluşturdular.

ESKİŞEHİR – Eskişehir’de konut eşyası satan bir mağazanın düzenlediği hediye çekilişine katılan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Vatandaşlar kuraya katılmak için saatler öncesinde sıraya girdi. Vatandaşlar, mağaza dışına taşan kuyruklar oluşturdu. Mağaza çalışanları tarafından dağıtılan anahtar kartlarını alan vatandaşlar tek tek dükkana alındı. Çekiliş için hazırlanan kutuyu açan vatandaşlar hediyelerini aldı.

“Vatandaşların ilgisi çok yoğun”

Mağaza çalışanı Cihan Budak, çekilişle ilgili bilgi vererek, “Yaklaşık 1 milyon lira çekildi. 200’den fazla anahtar vatandaşlara dağıtıldı. Mağazada anahtarlar kutuyu açtığında zarfta bulunan eserler çıkıyor. Vatandaşların hizmetine sunuluyor. Anahtar kutuyu açarsa her türlü eşyaya ikramda bulunuyoruz. “Buzdolabı, bilgisayar, tıraş makinesi, çamaşır makinesi, televizyon gibi birçok eser bize sunuluyor. Vatandaşların ilgisi büyük. 10 adet büyük ev eşyası ve küçük eşyayı herkese dağıtıyoruz” dedi.

“Sırada bekledik ve ödediğimin karşılığını aldım”

Hediyesini alan vatandaşlardan Tevfik Altan, sıcak havalarda sırada beklediğini belirterek, “Anahtar çekilişine katıldım. Şansıma çekilişte blender çıktı. Mağaza yetkililerine teşekkür ederim.Diğer arkadaşlarımın da çekilişe katılmasını istiyorum.Hava da çok sıcak.Sıra bekledik ve cevap verdiler.Çekiliş 3 gün devam edecek. Vatandaşlar şansını bir kez daha denemeli” dedi.

, “Sıcak ama tedaviye değer”

Mağazanın çok kalabalık olduğunu ifade eden Elif Aşkar adlı vatandaş, “Çekilişe katıldım, çok güzel bir ikram oldu. Gerçekten çok memnun oldum. Öğleden sonra çekilişe katılacağım. Hava çok sıcak. ama bu hediye buna değer.”

“Bekleyip göreceğiz, inşallah bir sonuç çıkar”

Sıraya giren Davut Aydoğdu isimli vatandaş, “Çekiliş olduğu için geldik. Benim de kartım yok ama bilardo var. Bekleyelim bakalım bir şey çıkar inşallah. Ben içerideydim. çarşıda tesadüfen sıraya girdim. Daha önce buradan alışveriş yapmıştım. İkram olup olmamasının bir önemi yok.” iyi eğlenceler” dedi.

sumbashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu