Yaşam

‘Hiç Yapmadım’dan ‘Saint X’e: Bu Hafta Dijital Platformlarda Hangi Diziler Yayınlanacak?

Hafta boyunca dijital platformlarda yayınlanmaya başlayacak dizileri sizler için derledik. İşte Netflix’ten Prime Video’ya 6-12 Haziran haftasında yayınlanacak diziler…

Aziz X – Disney+

  • 7 Haziran

Özet:Alexis Schaitkin’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, genç bir hanımın gizemli ölümünün travmatik etkisini ve kız kardeşinin ölümünü aydınlatmak isteyen Emily’nin gerçeği bulmak için yaptığı tehlikeli arayışı konu alıyor.

Oyuncular:Alycia Debnam-Carey, Josh Bonzie, West Duchovny

Yaratıcı:Leyla Gerstein

Hiç Yapmadım – Netflix

  • 8 Haziran

Özet: Sevilen Netflix dizilerinden Never Have I Ever dördüncü ve son sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dizinin konusu şöyle: Devi, Hindistan’dan Amerika’ya göç etmiş bir aileye mensuptur. Başarılı bir öğrenci olmasına rağmen travmatik bir yıl geçirdi. Kendini kontrol altında tutmaya çalışırken sosyal ilişkileri ve duygularıyla mücadele ediyor.

Oyuncular:Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Ramona Young

Yaratıcılar:Mindy Kaling, Lang Fisher

Tazılar – Netflix

  • 9 Haziran

Özet: İki boksör, başı dertte olanlara ulaşan hayırsever bir iş adamı için çalışıyor. Şimdi zayıf olan, sırtında yaşayan bir tefeciyi yenmek için amansız bir çaba sarf etmelidir.

Oyuncular:Woo Do-hwan, Lee Sang-yi, Huh Joon-ho

Yaratıcı:Jason Kim

Göl – Prime Video

  • 9 Haziran

Özet:İkinci döneminde ekranlara dönmeye hazırlanan The Lake, evlatlık aldığı biyolojik kızıyla yeniden bağ kurmaya çalışan ve onunla harika bir tatil planlayan Justin’in planlarının alt üst olmasına neden olan bir dizi komik talihsizliği anlatıyor.

Oyuncular:Jordan Gavaris, Julia Stiles, Madsion Shamoun, Jon Dore

Yaratıcı:Julian Doucet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu