Haber

İYİ Parti, Sinan Ateş’in vurulduğu yere afiş astı! Aynı yerde daha önce Devlet Bahçeli’nin görüntüleri de vardı.

Ankara’da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan AteşYETER Partisi dikkat çekici bir hamle yaptı.

İYİ PARTİ’DEN SİNAN ATEŞ AFİŞİ

Sinan Ateş Yolun karşısındaki billboard’a ÂLÂ Partisi tarafından Sinan Ateş’in pankartı asıldı. Pankartta “Sinan Ateş’i unutmayacağız, unutturmayacağız” ifadeleri yer aldı.

BAHÇELİ’NİN DAHA ÖNCE AYNI BİLBOARDDA GÖRSELLERİ VARDI

Sinan Ateş’in afişinin asıldığı billboard ise ayrı bir özelliğe sahip. Billboard’da daha önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin resimleri yer almıştı.

20 KİŞİ TUTUKLANDI

Eski Adliyeler Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş ve arkadaşı Selman Bozkurt, 30 Aralık 2022’de Çankaya ilçesine bağlı Kızılırmak Mahallesi’nde binadan çıkarken motosikletli 2 kişinin saldırısına uğradı. omzundan yaralanırken, Sinan Ateş hayatını kaybetti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında şu ana kadar 20 kişi tutuklandı.

SİNAN ATEŞ KİMDİR?

2019 yılında Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Hukuk Büroları Genel Başkanlığına getirilen Sinan Ateş DÜZGÜN, Parti’nin kuruluş sürecinde MHP yönetiminden saf tutanları sert şekilde eleştirdi. Sinan Ateş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin isteği üzerine 2 Nisan 2020’de cumhurbaşkanlığından istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nde göreve başladı. Sinan Ateş evli ve iki çocuk babasıdır.

suhuthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu