Haber

Spor camiasından 23 Nisan mesajları

İşte 23 Nisan mesajları

TFF

TFF’den yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Milli egemenlik mücadelemizin simgesi, demokrasi tarihimizin en önemli kurumu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Cumhuriyeti’nin açılışının 103. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin beşiği olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920’de Ankara’nın açılışı ile milletin egemenliği resmen gerçekleşmiş ve bu nadide gün ona sahip çıkacak çocuklara armağan edilmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün meşalesi ilelebet.Hepiniz geleceğin gülü,yıldızı,bereket ışığısınız.Memleketi nurlara boğan sizlersiniz.Ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu düşünün ve ona göre çalışın.Çok şey bekliyoruz. senden.” Geleceğin teminatı olan çocuklara olan inancını ve inancını sözleriyle gösterdi. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanları için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, Milli Mücadelemizin kuruluşunda emeği geçen tüm kahramanlarımızı minnet ve saygıyla anıyoruz. Cumhuriyet. Aydınlık Türkiye’nin yanı sıra futbolumuzun da geleceği olan değerli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.”

Beşiktaş

Beşiktaş şu ifadeleri paylaştı:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan 1920’de TBMM’nin açılışıyla dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.”

Fenerbahçe

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ulu Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!”

galatasaray

Galatasaray’ın paylaşımında şu ifadeler kullanıldı:

“Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Çocuklarımız, bağımsızlığımızın müstakbel bekçileri olduklarını bilerek bu bayramı coşkuyla yaşasınlar, atalarına layık nesiller olma sorumluluklarını asla unutmasınlar. .”

Trabzonspor

Trabzonspor’un paylaşımı şöyle:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun.”

sebinkarahisarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu